Bannery

Dzięki zastosowaniu tkaniny winylowej otrzymają Państwo produkt prosty w montażu i transporcie, łatwy w konserwacji i bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych. Każdy baner ma wzmacniane brzegi oraz nabijane metalowe, nierdzewne oczka standardowo co ok. 50cm. Nadrukowane grafiki posiadają wysoką szczegółowość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. Banery reklamowe nadają się idealnie do ekspozycji wewnętrznej oraz jako reklama zewnętrza. Oferujemy Państwu:

  • Banery Frontlit – tkanina winylowa przystosowana do druku jednostronnego.
    Banery te są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Jest bardzo wygodny do transportu – wystarczy go zwinąć w rulon.
  • Banery Blockout – tkanina winylowa przeznaczona do druku dwustronnego.
    Banery te posiadają specjalną przekładkę nie pozwalającą na przenikanie światła. Odporne na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Separator w tkaninie powoduje, że nawet w słoneczne dni banery nie prześwitują i są idealnie czytelne.
  • Siatka winylowa (mesh) – nośnik reklam charakteryzujący się siatkową strukturą umożliwiającą przepływ powietrza, co zmniejsza obciążenie wiatrem nośnika i redukuje efekt żagla. Siatka charakteryzuje się mniejszym ciężarem od innych banerów, można ją również zgrzewać i oczkować.

pakiety 0006 (Copy) 1 (86) CIT-Malbork-0012 CIT-Malbork-0807 KAR_6184 KAR_5711

IMG_1281 img-34470 1 (33)

bannnnnn

 .