Elektroniczny pomiar czasu

Dysponujemy nowoczesnym elektronicznym systemem pomiaru czasu do obsługi zawodów sportowych i rekreacyjnych. Ze względu na swoją niezawodność, dokładność i funkcjonalność jest to idealne rozwiązanie wykorzystywane w wielu dyscyplinach.

System pozwala na obsługę zarówno masowych zawodów (np. maratony biegowe i rowerowe), jak i małych lokalnych imprez (np. zawody gminne, okręgowe, firmowe). Jego wyposażenie, niewielkie rozmiary oraz niezależne zasilanie sprawiają, że można go stosować z równym powodzeniem na stadionie, ulicy czy szczycie góry.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań elektronicznych system działa w oparciu o tzw. chipy aktywne zapewniające bardzo dokładne pomiary. Jest funkcjonalny i prosty w obsłudze – mały chip mocowany jest do nogi lub ramy roweru. Chipy są także odporne na zmiany pogodowe, co pozwala na organizację imprez nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Usługa obejmuje między innymi otwarcie formularza zapisów internetowych, dostarczenie zwrotnych lub jednorazowych (okolicznościowych) numerów startowych, dokonanie pomiaru i udostępnienie wyników z podziałem na kategorie, zgodnie z ustaleniami z organizatorem zawodów, a także udostępnienie wyników w internecie.

Dodatkowo wraz z pomiarem czasu możemy zapewnić m.in. kompleksową obsługę zawodów poprzez realizowanie wybranych działań organizacyjnych, ale także zająć się kompleksową produkcją, realizacją i logistyką całego wydarzenia..